+48 71 311 71 20 kontakt@iqs-cert.pl

O nas / Poznaj nas bliżej

Jesteśmy firmą świadczącą usługi w dziedzinie certyfikacji oraz szkoleń auditorskich i specjalistycznych. Współpracujemy z wieloma branżowymi organizacjami w kraju i za granicą. Do grona naszych partnerów należą między innymi takie organizacje jak: TÜD we Frankfurcie, Hochschule EurAka w Szwajcarii, European New University Kerkade w Holandii, Akademie für Gesundheitswissenschaften und Integrationsforschung Steinhagen, Tbilisi Teaching University w Gruzji. Nasi polscy i międzynarodowi partnerzy tworzą zespół doświadczonych i kompetentnych specjalistów. Kierujemy się pragmatycznym i pro-biznesowym podejściem we wszystkich obszarach prowadzonej działalności. Naszym celem jest budowanie trwałych i niezawodnych relacji z Klientami opartych na najwyższej jakości, rzetelności i terminowości. Współpracując z naszymi partnerami promujemy polską jakość i przedsiębiorczość na rynkach międzynarodowych.

Georg Jankowski
Prezesem Zarządu IQS CERT jest Dipl. Ing. Georg Jankowski. Swoje bogate doświadczenie zawodowe zdobywał na wszystkich szczeblach zarządczych w takich firmach jak: Kraftwerk Union Berlin, Deutsche Industrie Werke GmbH oraz Lufthansa AG.
Od roku 1990 pracował jako rzeczoznawca w niemieckich organizacjach technicznych w zakresie urządzeń przemysłowych i komponentów budowlanych. Zrealizował szereg szkoleń i auditów w obszarze systemów zarządzania i certyfikacji produktów na terenie Niemiec i Polski. Jest założycielem kilku obecnie czołowych jednostek certyfikujących w Polsce.
Jest profesjonalistą z entuzjazmem i autorem nowych projektów w branży usługowej i produkcyjnej o zasięgu międzynarodowym.
W maju 2012 roku został laureatem ogólnopolskiego plebiscytu „Człowiek Jakości ISO Roku 2011”, którego celem był wybór osoby, która w roku 2011 wniosła znaczący dorobek dla rozwoju zarządzania w naszym kraju.

IQS CERT jest kompetentnym, rzetelnym i niezawodnym partnerem. Zapraszamy do kontaktu i korzystania z naszych usług.

jakosc

Jakość i bezpieczeństwo

Bazując na naszym długoletnim doświadczeniu w obszarze auditowania, badań i certyfikacji oferujemy wyłącznie te usługi, do realizacji których jesteśmy kompetentni i upoważnieni. Zawsze staramy się przewyższyć oczekiwania klienta. Nasz zespół cechuje profesjonalizm, odpowiedzialność oraz orientacja na Klienta. Szczegóły zawarte zostały w „Polityce Jakości”. Zachęcamy również do zapoznania się z dokumentem dot. „Odwołań, skarg, reklamacji i sporu” oraz z dokumentem „Odmowa, zawieszanie i wznowienie, cofnięcie, ograniczenie lub rozszerzenie zakresu certyfikacji”. Dbając o bezpieczeństwo informacji wdrożyliśmy SZBI zgodnie z wymaganiami normy PN-ISO/IEC 27001:2014. Szczegóły zawarte zostały w „Polityce Bezpieczeństwa Informacji”.
etyka

Etyka

Wszystkie nasze działania oparte są na podstawowych wartościach etycznych. Dążymy do uzyskania najwyższego stopienia publicznego zaufania i wiarygodności wartości certyfikacji. Konkurujemy w sposób aktywny, podejmując wyłącznie takie działania, które są zgodne z prawem i zasadami etyki. Szanujemy poufność i prywatność naszych klientów, pracowników i innych osób.
niezaleznosc

Bezstronność

Postrzeganie nas jako jednostki bezstronnej jest dla nas największym priorytetem. Celem naszych działań jest zagwarantowanie niezależności i nieodzownego obiektywizmu. Podejmowane przez nas decyzje oparte są na uzyskanych obiektywnych dowodach zgodności (lub niezgodności) oraz brakiem wpływu innych interesów lub innych stron. Szczegóły zawarte zostały w “Deklaracji Bezstronności“.
 

Praca i kariera

IQS CERT tworzą ludzie otwarci, zaangażowani oraz chcący się rozwijać. Naszych pracowników cechują m.in. silna orientacja na klienta, umiejętność w budowaniu relacji, współpraca w zespole czy odpowiedzialność. To ludzie zaangażowani, kreatywni, samodzielni w działaniu, uparcie dążący do realizowania zamierzonych celów firmowych i osobistych. Zarząd IQS CERT zapewnia swoim pracownikom przestrzeń do działania, zasoby i samodzielność. Chętnym do pracy w naszej jednostce oferujemy wspaniałą atmosferę pracy, możliwość rozwoju oraz dobre warunki płacowe. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu i przesyłania swych aplikacji w ramach aktualnie prowadzonych procesów rekrutacyjnych.

Certyfikacja zawieszona – brak

Wyszukiwanie certyfikatów

Szukaj: