+48 71 311 71 20 kontakt@iqs-cert.pl

O nas / Poznaj nas bliżej

Jesteśmy firmą świadczącą usługi w dziedzinie certyfikacji:

  • systemów zarządzania,
  • wyrobów, procesów i usług,
  • osób.

Oferujemy także szkolenia otwarte:

  • w zakresie wymagań norm serii ISO oraz innych norm specjalistycznych,
  • szkolenia dla osób chcących doskonalić swój warsztat audytorski.

W dziedzinie współpracy międzynarodowej możemy poszczycić się uczestnictwem w ponad 20 organizacjach międzynarodowych, jak również współpracą z ponad 30 instytucjami partnerskimi z Europy, Azji i Ameryki Północnej. Współpraca ma wymiar techniczny i polega na uczestnictwie w spotkaniach komitetów roboczych, szkoleniach, dzieleniu się doświadczeniami i wykorzystywaniu najlepszych rozwiązań międzynarodowych oraz promocji Polski i polskich przedsiębiorstw.

Dążymy do tego, aby zespół IQS CERT tworzyły osoby, w których odnajdziecie Państwo profesjonalnych partnerów.
IQS CERT Sp. z o.o. tworzą ludzie otwarci, zaangażowani, którzy łączą rozwój osobisty z rozwojem naszej jednostki certyfikującej. To przede wszystkim praktycy o bogatej wiedzy w dziedzinie, w której są specjalistami, których cechuje komunikatywność, umiejętność pracy w zespole i odpowiedzialność. To ludzie zaangażowani, kreatywni, samodzielni w działaniu, dążący do zrealizowania zamierzonych celów.

Naszym celem jest budowanie relacji z Klientami opartych na zaufaniu, rzetelności i terminowości, co realizujemy świadcząc najwyższej jakości usługi.
Współpracując z naszymi zagranicznymi partnerami promujemy polską jakość i przedsiębiorczość na rynkach międzynarodowych.

Dążymy do doskonalenia naszych usług dlatego cenimy wszelkie Państwa uwagi i sugestie.

IQS CERT jest kompetentnym, rzetelnym i niezawodnym partnerem. Zapraszamy do kontaktu i korzystania z naszych usług.

jakosc

Jakość i bezpieczeństwo

Bazując na naszym długoletnim doświadczeniu w obszarze auditowania, badań i certyfikacji oferujemy wyłącznie te usługi, do realizacji których jesteśmy kompetentni i upoważnieni. Zawsze staramy się przewyższyć oczekiwania klienta. Nasz zespół cechuje profesjonalizm, odpowiedzialność oraz orientacja na Klienta. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentami:
etyka

Etyka

Wszystkie nasze działania oparte są na podstawowych wartościach etycznych. Dążymy do uzyskania najwyższego stopienia publicznego zaufania i wiarygodności wartości certyfikacji. Konkurujemy w sposób aktywny, podejmując wyłącznie takie działania, które są zgodne z prawem i zasadami etyki. Szanujemy poufność i prywatność naszych klientów, pracowników i innych osób.
niezaleznosc

Bezstronność

Postrzeganie IQS CERT Sp. z o.o. jako jednostki, której cechą jest bezstronność w realizowanych działaniach, jest dla nas priorytetem. Decyzje podejmujemy wyłącznie na podstawie obiektywnych dowodów zgodności (bądź niezgodności) i nie mają na nie wpływu sugestie bądź naciski żadnej ze stron zainteresowanych. Szczegóły zawarte zostały w “Deklaracji Bezstronności“.
 

Praca i kariera

IQS CERT tworzą ludzie otwarci, zaangażowani oraz chcący się rozwijać. Naszych pracowników cechują m.in. silna orientacja na klienta, umiejętność w budowaniu relacji, współpraca w zespole czy odpowiedzialność. To ludzie zaangażowani, kreatywni, samodzielni w działaniu, uparcie dążący do realizowania zamierzonych celów firmowych i osobistych. Zarząd IQS CERT zapewnia swoim pracownikom przestrzeń do działania, zasoby i samodzielność. Chętnym do pracy w naszej jednostce oferujemy wspaniałą atmosferę pracy, możliwość rozwoju oraz dobre warunki płacowe. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu i przesyłania swych aplikacji w ramach aktualnie prowadzonych procesów rekrutacyjnych.

Certyfikacja zawieszona

Wyszukiwanie certyfikatów

Szukaj: