+48 71 311 71 20 kontakt@iqs-cert.pl

Aktualności / Dowiedz się więcej

Odebranie nagrody
30 wrzesień

IQS CERT finalistą konkursu BEZPIECZNY SZPITAL PRZYSZŁOŚCI – INSPIRACJE 2020

W czwartek 30 września 2021 roku, podczas uroczystej Gali w auli Narodowego Instytutu Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji Warszawie, wręczono nagrody Bezpieczny Szpital Przyszłości – Inspiracje 2020. Konkurs promował osoby, instytucje, szpitale, organizacje pozarządowe i firmy działające w ochronie zdrowia, które zasłużyły się dla krzewienia nowych idei, rozwiązań i technologii, wpływając na zwiększanie bezpieczeństwa pacjentów i pracowników organizacji ochrony zdrowia.

Patronat honorowy objęli między innymi Narodowy Fundusz Zdrowia, Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji, Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego.

Do finału konkursu zakwalifikowano niemal 100 projektów. Projekty oceniane są przez 30-osobową Kapitułę, złożoną z osób zarządzających najlepszymi szpitalami w Polsce. W jej skład wchodzili również zwycięzcy poprzednich edycji. Tegoroczne inspiracje zostały wręczone w 7 kategoriach.

Z radością informujemy, że praca naszego Zespołu ds. Rozwoju została doceniona przyznaniem przez Kapitułę Konkursu Inspiracje 2020 Bezpieczny Szpital Przyszłości trzeciego miejsca w kategorii „Działania na rzecz poprawy zdrowia i jakości życia seniorów”.

Nagrodę odebrał Prezes Zarządu IQS CERT Sp. z o.o. Georg Jankowski.